Przodkowo. Twórcy ozdób wielkanocnych odebrali nagrody (zdjęcia)

Przodkowo. Twórcy ozdób wielkanocnych odebrali nagrody (zdjęcia)

W czwartek odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim uczestnikom przodkowskiego konkursu na ozdoby wielkanocne. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową.

Jak już wcześniej informowaliśmy, konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów gminy Przodkowo, a ich wspaniałe prace mogliśmy podziwiać w gablocie wystawienniczej w centrum Przodkowa, w restauracji „Kania” oraz urzędzie gminy.

Wręczenie nagród odbyło się w ścisłym reżimie sanitarnym. Na godzinę 14 przybyli wszyscy nagrodzeni w kategorii „Zając Wielkanocny”, na 14.30 – „Pisanka Wielkanocna” i na 15 autorzy „Palm Wielkanocnych” oraz wszyscy pozostali uczestnicy.

Reklamy

W tym konkursie ze względu na pracochłonność i pomysłowość przygotowanych prac, postanowiono nagrodzić wszystkich uczestników. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. Konkurs ten z pewnością na stałe zagości w kalendarzu wydarzeń kulturalnych gminy Przodkowo, a wykonane w nim „małe arcydzieła” cieszyć będą swoim widokiem w przodkowskiej gablocie.

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*