Fot.: Ania Szczepaniak

Psy do adopcji z Dąbrówki: schroniskowi weterani [ZDJĘCIA]

Psy do adopcji z Dąbrówki będziemy prezentować raz w tygodniu. Tym razem na naszych łamach goszczą schroniskowi weterani, czyli psy, które najdłużej przebywają w schronisku.

Prezentujemy dzisiaj trzy najdłużej przebywające w Schronisku w Dąbrówce psiaki. Jeden z nich w przytulisku przebywa już 9 lat. Psy czekają na Was!  

Zobacz też: Psy do adopcji ze Schroniska w Dąbrówce: Dario [ZDJĘCIA]

Psy do adopcji z Dąbrówki: Odys

psy do adopcji z Dąbrówki
Fot.:Ania Szczepaniak

Odys czeka w Dąbrówce na swojego człowieka od 2008 roku. Pies jest grzeczny, ciekawski, cieszy się życiem. Wyprowadzany na spacer rozgląda się czujnie, nasłuchuje, węszy… nie lubi nudy. Odysa interesuje wszystko, nawet liście szumiące na wietrze i odgłosy dochodzące z oddali. Szkoda, że taki bystry pies większość dnia jest zmuszony przebywać w boksie. Zwierzę ma około 10 lat. Najlepiej czułby się pilnując posesji z obowiązkowym dostępem do ludzkich rąk, które przytulą, pocieszą i dadzą poczucie bezpieczeństwa.

Reklamy

Psy do adopcji z Dąbrówki: Herman

psy do adopcji z Dąbrówki
Fot.: Ania Szczepaniak

Herman to wspaniały przyjaciel, towarzysz życia, kochany i oddany pies. Ten pełen radości czworonóg czeka na dom już od sierpnia 2010 roku. Ma w sobie tyle miłości i radości że może nią obdarzyć całą nową rodzinę. Uwielbia wszelkie zabawy i czas spędzony z ludźmi, chętnie wchodzi do wody, dogaduje się z innymi psiakami. Gotowy jest oddać swoje psie serducho w dobre ręce.

Psy do adopcji z Dąbrówki: Gumakowa

psy do adopcji z Dąbrówki
Fot.: OTOZ Animals

Gumakowa to stary pies po przejściach, który nie oczekuje wile od życia. Czasem tylko wystawi nos za kraty i spojrzeniem zaczepi przechodnia. Stary pies po przejściach… chciałby godnie dotrwać do końca swoich dni. Suka nie lubi innych psów, ale dla ludzi jest wspaniała. Potrzebuje człowieka, który będzie miał dla niej serce i dużo poświęci jej czasu. Ona nie znała pieszczot rąk i ludzkiej dobroci, dzięki wielu dobrym ludziom otworzył się na świat. Chętnie wtula teraz swą głowę pod rękę człowieka, ale wciąż zmęczona życiem na swojego człowieka czeka. Gumakowa ma problemy skórne, problemy ze stawami i problemy ze znalezieniem domku. Czy jest gdzieś dobry dom, który przygarnie starszą już Gumakową? Najlepszy dla niej byłby dom z ogródkiem albo niskie piętro bloku (ze względu na stawy – schody mogą być kłopotliwe).

 
 
 
OTOZ „Animals”
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl
www.facebook.com/PsijacieleDabrowkowejGromadki/

Skomentuj: Psy do adopcji z Dąbrówki: schroniskowi weterani [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*