Były reprezentant Polski w barwach Raduni Stężyca!

Były reprezentant Polski w barwach Raduni Stężyca!

Zaczynają się pierwsze ruchy w tym okienku transferowym . O nowych nabytkach poinformowała Radunia Stężyca. Nowym graczem zespołu ze Stężycy został Rafał Kosznik, nie tak dawno występujący w Ekstraklasie i zaliczający debiut w reprezentacji Polski.

Pierwszym wzmocnieniem Raduni jest były reprezentant Polski, mający za sobą setki meczów rozegranych na szczeblu polskiej ekstraklasy oraz I Ligi. Rafał Kosznik grał w takich drużynach jak Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk, Warta Poznań, GKS Bełchatów czy też ostatnio Górnik Łęczna.  Urodził się w Kościerzynie. Co ciekawe, według serwisu transfermarkt.pl, wartość Rafała Kosznika wynosi obecnie 50 tys.€

Do Stężycy przybyła również kolejna dwójka zawodników z Elbląga. Radosław Stępień ma wzmocnić środek pola, zaś Kacper Tułowiecki rywalizował będzie z Patrykiem Kotłowskim o pozycję bramkarza.

Reklamy

Pożegnano się też z ósemką zawodników. Radunię, a przynajmniej I zespół, opuszczają: klubowy król strzelców ubiegłego sezonu Damian Kugiel, Robert Zbrzyzny, Adam Skierkowski, Emanuel Domaschke, Michał Konkol, Marcin Karniluk oraz Daniel Rompa. Zaś Wojciech Dobek po zakończeniu wypożyczenia wróci do Kamieny Królewskiej.

FC Radunia Stężyca

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*