Region. Trwają zapisy na I etap Biegu Dookoła Kaszub

Region. Trwają zapisy na I etap Biegu Dookoła Kaszub

Już 29 kwietnia rozpocznie się spektakularne wydarzenie, czyli Bieg Dookoła Kaszub, który potrwa do 7 maja. Trasa będzie liczyć łącznie około 720 km. Bieg potrwa 9 dni i będzie promował bogaty historycznie, kulturalnie i turystycznie region kaszubski.

Trwają już zapisy na cały I Etap Biegu Dookoła Kaszub oraz wszystkie jego odcinki. Bieg rozpocznie się 29 kwietnia na Rynku w Kartuzach, a zakończy się przy pomniku Świętopełka II Wielkiego w Gdańsku.

Uczestnicy biegu przebiegną przez gminy, takie jak: Kartuzy, Przodkowo, Żukowo, Przywidz, Kolbudy, Pruszcz Gdański czy Miasto Gdańsk.

Reklamy

Istnieje także możliwość zapisania się na cały Bieg Dookoła KaszubTUTAJ. Systematycznie uruchamiana będzie rejestracja na kolejne etapy. Organizatorzy cały czas są otwarci na wszelkie formy wsparcia bądź partnerstwa.

To będzie wielkie społeczne wydarzenie, podczas którego będzie można pomachać Polsce i Europie z miejsca, w którym mieszkamy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Biegu Dookoła Kaszub – TUTAJ, oraz Facebooka – TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*