Ruszyła zbiórka środków dla rodziny z Hopowa poszkodowanej w pożarze

Ruszyła zbiórka środków dla rodziny z Hopowa poszkodowanej w pożarze

„Jako Sołtys i Rada Sołecka wsi Hopowo wierzymy we wzajemne dobro i solidarność Ludzi Dobrej Woli!” – czytamy w opisie zrzutki dla rodziny z Hopowa (gm. Somonino), która dziś w nocy w pożarze straciła dach nad głową.

Rano informowaliśmy o pożarze, do którego doszło dziś w nocy w Hopowie (gm. Somonino). Ogień nie tylko strawił przybudówkę budynku mieszkalnego, ale również jego poddasze. Przez to budynek nie nadaje się do zamieszkania, a straty oszacowano na blisko 500 tys. złotych.

Na stronie zrzutka.pl uruchomiona została zbiórka środków dla 5-osobowej rodziny, która mieszkała dotąd w tym budynku. Jak czytamy w opisie, „w jednej chwili rodzina straciła poczucie bezpieczeństwa, dach nad głową i część dobytku.”

Reklamy

-Rodzina od lat, własnymi siłami buduje nowy dom – dzięki zbiórce może choć trochę uda się przyspieszyć proces budowy. Jako Sołtys i Rada Sołecka wsi Hopowo wierzymy we wzajemne dobro i solidarność Ludzi Dobrej Woli! – czytamy dalej. – Teraz My Wszyscy, mieszkańcy, społeczność Sołectwa Hopowo, gminy Somonino i Ludzie Dobrej Woli, pomóżmy Rodzinie dokończyć budowę nowego domu, by mogła ponownie czuć się bezpiecznie!

Zbiórkę wesprzeć można TUTAJ.

Zobacz również: Pożar budynku mieszkalnego w Hopowie. Potężne straty

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*