Solidarne zwycięstwa liderów w kartuskiej halówce

Solidarne zwycięstwa liderów w kartuskiej halówce

Za nami 11 kolejka Kartuskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, w której zespoły zajmujące czołowe pozycje solidarnie wygrywały swoje mecze.

no images were found

Dwie pierwsze drużyny: Kwiaciarnia Zaremba Kartuzy oraz Markbud Grzybno są już pewne miejsc medalowych na koniec rozgrywek. Nie wiemy jeszcze jakiego koloru będą to medale bo o tym prawdopodobnie zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy tymi drużynami, który jest zaplanowany w ostatniej kolejce.

W tej serii spotkań lider Kwiaciarnia Zaremba pokonał Słońce Kartuzy 6-3 a mający punkt straty wicelider Markbud Kartuzy pokonał FC II Kartuzy 9-0. Trzeci w tabeli Elwoz Szklana podejmował zespół ABA-Sport.pl czyli zespół, który wcześniej zanotował serię czterech zwycięskich spotkań. I tą serię Elwoz rywalowi przerwał zwyciężając 4-1.

Reklamy

Zdobyte punkty drużyny ze Szklanej pozwoliły zwiększyć przewagę do 3 oczek nad czwartym w tabeli Markazem Kartuzy, który podejmował sąsiada w tabeli a więc piąty w klasyfikacji Amator Junior Kiełpino. Mimo wielu okazji, żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa i mecz zakończył się remisem 2-2. Coraz lepiej w lidze radzi sobie CUBE Kartuzy. Tym razem CUBE wysoko bo aż 9-0 pokonał ATUT Kartuzy.

Na koniec Krzewi Róg Garcz pokonał Chłodnię Kartuzy 12-3.

11 kolejka:

Pauza: Gaz Rom

ABA-Sport.pl- ELWOZ Szklana 1-4

Atut Kartuzy- CUBE Kartuzy 0-9

Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy-Słońce Kartuzy 6-3

Amator Junior Kiełpino- Markaz Kartuzy 2-2

Markbud Grzybno- FC II Kartuzy 9-0

Krzewi Róg Garcz- Chłodnia Kartuzy 12-3

 

Ranking Strzelców

  1. Jakub Leszkiewicz- Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 24 bramki
  2. Kamil Puzdrowski- Krzewi Róg Garcz: 17 bramek
  3. Arkadiusz Miotk- Kwiaciarnia ZAREMBA Kartuzy: 15 bramek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*