fot. KS "Dziesiątka"

Spróbuj swoich sił w XI Kartuskiej Lidze Strzeleckiej!

Przed nami XI edycja Kartuskiej Ligi Strzeleckiej. Rozgrywki, które rozpoczęły się w poniedziałek, potrwają do maja. Chętni, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności, mogą przyjść do Klubu Strzeleckiego „Dziesiątka” i spróbować swoich sił.

fot. KS „Dziesiątka”

W poniedziałek rozpoczęła się I runda XI Kartuskiej Ligi Strzeleckiej. Jej celem popularyzacja strzelectwa sportowego oraz jego promocja wśród mieszkańców Gminy Kartuzy. Rozgrywki I rundy trwać będą jeszcze dziś (środa, 20 lutego) i w piątek. Kolejne rundy odbywać się będą co miesiąc aż do 24 maja.

W zawodach mogą brać udział kobiety i mężczyźni, juniorki i juniorzy, młodzicy i młodziczki. Wszystkie rozgrywki odbywać się w Strzelnicy Kartuzy przy ul. Kościerskiej 1a.

Reklamy

Zawodnicy będą klasyfikowani indywidualnie na podstawie 5 rund ze strzałów z karabinka i pistoletu pneumatycznego. Do klasyfikacji końcowej pod uwagę będą brane wyniki z trzech najlepszych rund, dwie najsłabsze będą odrzucane.

Osoby nie będące członkami Klubu, uiścić muszą 15 zł za udział w każdej kolejce. Członkowie Klubu Strzeleckiego „Dziesiątka” oraz kół nie ponoszą opłat.

Zapisy w poniedziałki, środy i piątki od godziny 16 do 18, i co najmniej 30 minut przed startem. Z Klubem Strzeleckim „Dziesiątka” skontaktować można się mailowo: ksdziesiatka@interia.pl lub telefonicznie 608-050-715. Broń i śrut zapewnia Klub Strzelecki ,,Dziesiątka” Kartuzy.

Zadanie realizowane jest dzięki dotacji Gminy Kartuzy.

Terminarz ligowych rozgrywek:
I runda – 18, 20, 22 luty
II runda – 18,20, 22 marzec
III runda – 15, 17, 19 kwiecień
IV runda – 6, 8, 10 maj
V runda – 20, 22, 24 maj

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*