TriCity Trail Półmaraton w Wejherowie

TriCity Trail Półmaraton w Wejherowie wygrali Rolbieccy [ZDJĘCIA]

TriCityTrail Półmaraton w Wejherowie to bieg towarzyszący ultramaratonowi, którego trasa licząca 80 km wiodła z Gdańska do Wejherowa. Półmaraton odbył się w niedzielne przedpołudnie. Na mecie stanęło niemal 400 biegaczy. Zobacz zdjęcia!

polmaraton_wejherowo-005_800x533

Zdjęcie 1 z 335

W tym roku TriCity Trail wygrało małżeństwo – Monika i Michał Rolbieccy. Michałowi na pokonanie trasy półmaratony wystarczyła 1 godzina 24 minuty i 47 sekund. Monika na metę dotarła po 1 godzinie, 31 minutach i 26 sekundach od startu. Przypomnijmy przy okazji, iż w pierwszej edycji półmaratonu także zwyciężył Michał Rolbiecki (czas 1:16:23), a pośród kobiet tryumfowała Joanna Dobrowolska (1:35:29).

Wejherowski półmaraton nie należał do łatwych. Sporą część trasy zawodnicy pokonywali bowiem pod górę.

Skomentuj: TriCity Trail Półmaraton w Wejherowie wygrali Rolbieccy [ZDJĘCIA]