Truskawkobranie już w niedzielę! Z Kartuz pojadą autokary

Truskawkobranie już w niedzielę! Z Kartuz pojadą autokary

Już w niedzielę w Centrum Sportów Wodnych na Złotej Górze odbędzie się jedna z największych imprez plenerowych na Kaszubach. Zapraszamy na kolejną edycję Truskawkobrania na Złotej Górze. Na uczestników czekać będą stoiska z kaszubskimi truskawkami, liczne koncerty i wiele innych atrakcji.

Impreza rozpocznie się o godz. 16. Na scenie wystąpi Regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Kaszuby” z Kartuz. Następnie niespodzianka dla dzieci i spektakl w wykonaniu teatru Qfer. Na scenie wystąpią także kartuski zespół Canto i zespół Bliza. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Nocny Kochanek, która wystąpi około godz. 21.

Z kolei na marinie żeglarskiej można będzie nie tylko podziwiać uczestników Kajakowego Crossu czy IV Pikniku Powiatu SUP, ale także skorzystać z wypożyczalni sprzętu pływającego i spróbować aktywnego wypoczynku na wodzie.

Reklamy

Z Kartuz będą dostępne specjalne kursy autokarów. Odjazdy z kartuskiego dworca integracyjnego planowane są w godzinach 15.15, 17.45 i 19.45. Kursy powrotne ze Złotej Góry odbywać się będą w godzinach: 16.45, 18.30 i 22.45.

Zobacz również: Brodnica Górna. Truskawkobranie 2022 za nami! Zobacz zdjęcia!

Obowiązuje normalna taryfa opłat za przejazd. Bilety sprzedaje wyłącznie kierowca w autobusie w dniu przejazdu z kasy fiskalnej. Koszt przejazdu dla jednej osoby to 9,00 zł w jedną stronę. Nie będą obowiązywały żadne ulgi i zniżki.

Urząd Miejski w Kartuzach, Oprac. A.B.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*