W najbliższą sobotę w Chmielnie będzie się działo

W najbliższą sobotę w Chmielnie będzie się działo

V Pomorska Spartakiada Kulturalno-Rekreacyjna KGW oraz Zlot Zabytkowych Samochodów – te dwa połączone ze sobą wydarzenia będą odbywać się już w najbliższą sobotę na stadionie gminnym w Chmielnie. Zobacz plakaty i zapowiedzi!

V POMORSKA SPARTAKIADA KULTURALNO-REKREACYJNA KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH

W imieniu współorganizatorów V Pomorskiej Spartakiady Kulturalno-Rekreacyjne KGW, zapraszamy na wyjątkowe święto Pań, które działają skupione w kołach KGW. Rywalizacja Kół Gospodyń Wiejskich odbędzie się 10 czerwca (sobota) od godz. 11 na Stadionie Gminnym w Chmielnie.

Panie rywalizować będą w 12 konkurencjach, takich jak: slalom na taczce, rzuty ziemniakami do patelni, dojenie krowy na czas, wyścig na nartach na trawie, rzuty do celu czy rejs rowerkiem wodnym na czas. Zaprezentowane też zostaną tańce świata, piosenki promujące KGW, tablice prezentujące dobre praktyki z obszarów wiejskich oraz bukiety z płodów ziemi.

Reklamy

ZLOT ZABYTKOWYCH SAMOCHODÓW

W najbliższą sobotę 10 czerwca odbędzie się zlot zabytkowych aut. Miłośnicy starych, ale eleganckich i zadbanych czterech kółek spotkają się w Chmielnie na Stadionie Gminnym.

Podziwiać auta będzie można w godz. 11 -17. Jednocześnie i w tym samym miejscu tego dnia rywalizować będą Koła Gospodyń Wiejskich podczas V Pomorskiej Spartakiady Kulturalno-Rekreacyjnej KGW.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*