W Żukowie odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej [ZDJĘCIA] 2019

Na sztucznej murawie żukowskiego stadionu odbył się Rodzinny Turniej Piłki Nożnej. W turnieju udział wzięło 168 zawodników z 14 drużyn, złożonych z członków rodzin, które rywalizowały między sobą w piętnastominutowych pojedynkach. Drużyny w rundzie eliminacyjnej rozlosowane zostały do czterech grup.

61748924_2183207245131336_7184681529665126400_o

Zdjęcie 1 z 87

W grupie A zaprezentowały się rodziny: Kąkol, Klasa, Płókarz, Szutenberg, w grupie B: Teca, Wrońscy, Malek, Arent, w grupie C: Formela, Szadach, Kostuch, w gupie D: Bosz, Miąskowscy, Lejkowscy.

Finałowy mecz przyniósł wiele emocji, gdyż zmierzyły się w nim dwie najsilniejsze drużyny tego dnia Rodzina Wrońskich oraz Rodzina Szutenberg. Zwycięzca mógł być tylko jeden, a została nim Rodzina Szutenberg, która w pojedynku finałowym pokonała zeszłorocznych zwycięzców Rodzinę Wrońskich 2:0 i tym samym została mistrzem Rodzinnego Turnieju Piłkarskiego w Żukowie na rok 2019.

W „małym finale” zmierzyły się drużyny reprezentujące Rodziny Bosz oraz Kostuch. Wynik meczu to 3:1 dla Rodziny Kostuch i to oni zajęli trzecie miejsce.

Na zakończenie turnieju uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Dekoracji zwycięzców jak i uczestników dokonali Burmistrz gminy Żukowo Wojciech Kankowski, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żukowie Witold Szmidtke, Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej Sportu i Rekreacji Rady Miejskiej w Żukowie Andrzej Karczewski oraz Zastępca Dyrektora Ośrodka Kultury i Sportu w Żukowie Monika Spychalska. Wylosowano również nagrodę niespodziankę, jaką był zestaw gier planszowych, i którą wylosował dla Rodziny Formela, jedni z najmłodszych uczestników zabawy rodzinnej Laura Kostuch, Jakub oraz Kacper Bizewscy.