KS Damroka zaprasza na „Wakacje pod żaglami”!

KS Damroka zaprasza na „Wakacje pod żaglami”!

Wakacje to czas, kiedy odpoczywamy od zajęć i szkoły. Aby urozmaicić czas wolny KS Damroka zaprasza na półkolonie i obóz pod żaglami.

To propozycja skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat rozpoczynających przygodę z żeglarstwem oraz tych, którzy już potrafią żeglować.

Podstawą programu jest codzienne żeglowanie, wycieczki motorówką, rejs jachtem, gry i zabawy ruchowe na plaży i boisku, wieczorne ognisko. Uczestnicy nie muszą posiadać doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Jedynym wymaganiem jest podstawowa samodzielność.

Reklamy

Półkolonie żeglarskie odbywać się będąna bezpiecznym malowniczym jeziorze Kłodno przy Szkole Podstawowej w Chmielnie od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00 w terminie od 8 do 12 lipca. Koszt 400 zł.

Obóz żeglarski w terminie od 19 do 25 sierpnia będzie odbywał się w Stężycy na jeziorze Raduńskim Górnym. Zakwaterowanie w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy ul. Abrahama 2. Koszt 700 zł.

Ceny obejmują: opiekę wykwalifikowanej kadry, zajęcia programowe, NNW ubezpieczenie uczestników, obiad, napoje przez cały dzień do dyspozycji, certyfikaty pamiątkowe, upominki.

Zapisy na półkolonię lub obóz na adres joan.czerwionka@gmail.com z imieniem i nazwiskiem uczestnika. Ilość miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje można uzyskać na fb sekcja żeglarska KS Damroka bądź telefonicznie 507 951 955 .

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*