Ważna informacja, dotycząca biletów na Transcassubię! – AKTUALIZACJA

Ważna informacja, dotycząca biletów na Transcassubię! – AKTUALIZACJA

Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie opublikowało dziś w mediach społecznościowych istotną informację, dotyczącą sprzedaży biletów na Transcassubię, czyli specjalnego pociągu, będącego nieodłącznym elementem Światowego Zjazdu Kaszubów. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywa się za kilka dni w Kościerzynie.

AKTUALIZACJA – 3.07.2024 r. godz. 8.20 – Biuro ZKP otrzymało informację, że w pociągach Transcassubia w relacjach Chojnice – Kościerzyna – Chojnice oraz Hel – Kościerzyna – Hel nie będą pobierane opłaty za przejazd.

Szanowni Zjazdowicze, informujemy, że zmianie uległ sposób sprzedaży biletów na pociąg Transcassubia – podaje na swoim Facebooku Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie. – Bilety będzie można kupić u konduktorów POLREGIO, którzy będą w pociągach, w kasach biletowych na dworcach oraz w internecie. W tym roku nie będziemy dystrybuować biletów, jak to było dotychczas przez oddziały. Całościową obsługą biletów zajmuje się POLREGIO. Od jutra ma też w pełni ruszyć sprzedaż internetowa na  tej stronie  – aktualnie można już nabywać bilety na trasie Chojnice – Kościerzyna i Kościerzyna – Chojnice. Trasa Hel – Kościerzyna i Kościerzyna – Hel powinna być w pełni funkcjonalnie dostępna od jutra.

ZKP zwraca uwagę na to, że przez takie rozwiązanie cena biletu nie będzie stała, ale zależna od stacji, na której pasażer wsiądzie do pociągu. W drodze powrotnej należy także nabyć bilet. Przypominamy – Światowy Zjazd Kaszubów już 6 lipca w Kościerzynie.

Reklamy

Zobacz również: Światowy Zjazd Kaszubów już wkrótce! Z Kartuz pojedzie autobus

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*