Właściciel sklepu na kartuskim Manhattanie: „Serwis rowerowy nadal działa…”

Właściciel sklepu na kartuskim Manhattanie: „Serwis rowerowy nadal działa…”

Po ogłoszeniu wielkiej rowerowej wyprzedaży w sklepie na kartuskim Manhattanie pojawiły się pytania, jak w związku z planowanym zakończeniem działalności będzie teraz działał serwis już kupionych jednośladów w tym miejscu. Właściciel K. Gieryszewski na łamach naszego portalu rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Niedawno informowaliśmy, iż właściciel sklepu rowerowego na słynnym kartuskim Manhattanie ogłasza wielką wyprzedaż rowerów w związku z planowanym zakończeniem działalności do 2025 roku. W związku z opublikowaną informacją pojawiły się pytania o działanie serwisu zakupionych już rowerów. Kazimierz Gieryszewski, właściciel sklepu postanowił odnieść się do sprawy.

-Zamknięcie firmy po 30. latach działania nie trwa miesiąc czy dwa, często jest to okres przynajmniej roku. Nadal prowadzę pełną działalność, w tym działalność serwisową. Mamy prawdziwy warsztat, dostęp do wielu części zamiennych, a przede wszystkim duże doświadczenie i umiejętności. Dzięki temu każdy klient wyjdzie od nas zadowolony i będzie miał profesjonalnie naprawiony rower mówi K. Gieryszewski. – Zapraszam wszystkich klientów, przynajmniej do przyszłego roku jestem dostępny i wywiąże się z powierzonych mi zadań najlepiej jak potrafię.

Reklamy

Zobacz również: Rusza wielka wyprzedaż rowerowa! Właściciel sklepu na kartuskim Manhattanie ogłasza zamknięcie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*