Wystawa Psów Rasowych w Sopocie

Wystawa Psów Rasowych w Sopocie [ZDJĘCIA]

20 i 21 sierpnia na Hipodromie w Sopocie odbywała się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Można było zobaczyć tak rzadkie jeszcze w Polsce rasy czworonogów jak mastif neapolitański czy irish soft coated wheaten terrier. Zobacz zdjęcia!

wystawa_psow_sopot_001_1200x800

Zdjęcie 1 z 73

Fot.: Waldek Kaiser

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych na Hipodromie w Sopocie trwała dwa dni. Nam udało się zajrzeć na nią w niedzielę nim deszcz na dobre się rozpadał. Od samego rana ruch był spory. Miłośnicy czworonogów ściągali na wystawę z całego Pomorza. A było co oglądać. Liczne były reprezentacje takich ras, jak: owczarki niemiecki, bokser, akita inu, owczarek collie, whippet, golden retriever, retriever z Nowej Szkocji.  Na Hipodromie natknęliśmy się  też przedstawicieli wciąż rzadkich w naszym kraju ras, takich jak  mastif neapolitański, pszeniczny terier irlandzki, bloodhound. 
Zobacz też: Jarmark Wdzydzki już po raz 43 [ZDJĘCIA]Podczas wystawy odbywały się pokazy agility z udziałem border collie. Swoje psy prezentowali też ratownicy WOPR. Odbywał się również kiermasz. Skomentuj: Wystawa Psów Rasowych w Sopocie [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*