sesja Rady Powiatu Kartuskiego

XIII sesja Rady Powiatu Kartuskiego: o pieniądzach, bezpieczeństwie i kontroli w starostwie

XIII sesja Rady Powiatu Kartuskiego odbędzie się w poniedziałek, 25 stycznia 2016 r. Radni debatować będą w Komendzie Powiatowej PSP w Kartuzach. Sesja rozpocznie się o godz. 10. Będzie o : o pieniądzach, bezpieczeństwie i kontroli w starostwie…

Fot.: ClkerFreeVectorImages,  pixabay.comW porządku obrad znalazły się stale punkty, takie, jak interpelacje i wolne wnioski, czy też przedstawienie informacji  przez przewodniczącego rady o podejmowanych działaniach  pomiędzy sesjami oraz starosty z działalności międzysesyjne, realizacji uchwał  i ważniejszych dla powiatu wydarzeń. Mowa będzie o wysokości wynagrodzeń nauczycieli powiatowych placówek oświatowych na poszczególnych stopniach awansu zawodowego, działalności komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2015 r.

Zobacz też: Lista organizacji pożytku publicznego zaktualizowana

W poniedziałek radni zdecydują o wyborze banku obsługującego starostwo, zajmą się planem kontroli Komisji Rewizyjnej w 2016 r. Podejmą decyzję w sprawie ewentualnej kontroli w Wydziale Budownictwa Starostwa Powiatowego w Kartuzach. Rozważa także przyjęcie darowizny w postaci niezabudowanej nieruchomości (działka 109/16 o pow. 0,0151ha w Kartuzach). A tuż przed zakończeniem sesji wysłuchają odpowiedzi na zgłoszone interpelacje i wnioski. Będzie gorąco?

Skomentuj: XIII sesja Rady Powiatu Kartuskiego: o pieniądzach, bezpieczeństwie i kontroli w starostwie

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*