Rozwiń skrzydła ze sprawdzonym partnerem biznesowym

Rozwiń skrzydła ze sprawdzonym partnerem biznesowym

Marzenie o własnej firmie wcale nie musi być nierealne, a jej założenie niekoniecznie przysparzać dużo problemów i komplikacji. Wystarczą chęci, motywacja i niewielki wkład finansowy, aby otworzyć własny sklep z siecią Żabka.

Dzień dobry – już od progu, wita klientów swojego sklepu Anna Kreft, która prowadzi w Kartuzach placówkę pod szyldem Żabki. Anna Kreft w październiku 2018 roku nawiązała współpracę z największą siecią typu convenience w Polsce, której to koncept dedykowany jest głównie średnim i większym miejscowościom. Wcześniej pracowała w hurtowni, ale zajęcie to nie dawało jej w pełni satysfakcji ani finansowej, ani osobistej. Zawsze marzyła o czymś swoim, co pozwoliłoby jej na samorealizację, a jednocześnie nie stanowiło zbytniego ryzyka finansowego jak większość prywatnych biznesów. Zgłosiła się do Żabki i po dwóch miesiącach otworzyła swój pierwszy sklep. W całym kraju jest obecnie ponad 3,7 tysiąca osób takich jak Pani Anna, które prowadzą sklep pod szyldem Żabki.

Lubię się rozwijać i taka forma współpracy daje mi taką możliwość. Cenię sobie niezależność, sama dobieram sobie współpracowników i zarządzam swoim zespołem, co jest dla mnie ogromnym plusem. Jedna z moich koleżanek też prowadzi sklep pod szyldem Żabka i to ona opowiedziała mi jak wygląda współpraca z siecią i od razu mnie to zainteresowało. Prowadzenie placówki pod znanym logo, daje tę przewagę, że praktycznie każdy je zna. Nie jesteś anonimowy, a ludzie chętniej robią zakupy w takich punktach  podkreśla Anna Kreft.  

Reklamy

Możesz liczyć na Żabkę

Sieć pomaga osobom uruchamiającym z nią swoje sklepy. Znajduje lokal pod punkt sprzedaży, umeblowuje go i dostarcza pełne wyposażenie. Nową placówkę zaopatruje również w towar. Dostawy produktów realizowane są do sklepów regularnie przez centra logistyczne sieci. Zatem franczyzobiorcy nie muszą się o nie martwić. 

Otwierając sklep pod szyldem Żabki można liczyć na atrakcyjny system rozliczeń. Franczyzobiorcy przez pierwszych sześć miesięcy mają zapewnione 12 tys. złotych podstawowego przychodu oraz dodatkowe 3 tys. złotych miesięcznie (oferta ważna jest dla osób, którzy dołączą do sieci do 28 lutego 2019 roku).Taki biznes ma zatem ogromną szansę na rentowność i rozwój, dużo większą niż założona własna anonimowa firma. 

Żabka wspiera swoich Franczyzobiorców oferując cały wachlarz indywidualnych szkoleń teoretycznych, jak i praktycznych prowadzonych w sklepach trenerskich, które mają na celu przygotowanie do prowadzenia własnego biznesu. Przez cały okres trwania współpracy sieć zapewnia partnerskie podejście. Dodatkowo, dzięki prowadzonym na szeroką skalę działaniom marketingowym, Franczyzobiorcy mogą mieć pewność, że Klienci na bieżąco otrzymują informacje o ofercie oraz usługach dostępnych w sklepie, co wpływa na wzrost sprzedaży.

Co zrobić by otworzyć swój sklep?   

Ważna jest przede wszystkim gotowości do prowadzenia własnego biznesu oraz zaangażowanie i pozytywne nastawienie. Niezbędny jest też wkład własny w wysokości ok. 5 tys. złotych, który zostanie przeznaczony m.in. na zakup kasy fiskalnej czy świeżych produktów regionalnych. Tylko tyle i możemy zaczynać!

Więcej informacji na www.franczyza.zabka.pl

Marcin Kowalski

799-014-042

___________________________
Firma Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience liczącej ponad 5300 placówek prowadzonych przez przeszło 3500 franczyzobiorców pod marką Żabka. Na przestrzeni dwudziestu lat działalności na polskim rynku, Spółka zdobyła pozycję lidera segmentu sprzedaży convenience. Nasze sklepy są odwiedzane codziennie przez 2 miliony klientów a 12 milionów konsumentów mieszka nie dalej, niż 300 m od najbliższej Żabki. W nowym formacie, wzbogaconym o szeroki wachlarz usług dodatkowych, funkcjonuje już 2500 sklepów. Nasz biznes rozwijamy odpowiedzialnie. Do filarów CSR Spółki należą: dbałość o środowisko naturalne, odpowiedzialna sprzedaż żywności, rozwój osobisty i edukacja, wsparcie lokalnych społeczności, a także dbałość o zdrowie i aktywny styl życia.  Więcej informacji o sklepach Żabka na: www.zabka.pl. Więcej informacji o spółce Żabka Polska na: www.zabka.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*