Zaginął 25-letni Marcin z Kobysewa!

Zaginął 25-letni Marcin z Kobysewa!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują 25-letniego Marcina Konkol z Kobysewa. Mężczyzna, 13 stycznia, wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

Z relacji bliskich wynika, że 25-letni Marcin Konkol w niedzielę (13 stycznia br.) ok. godz. 10:30 wyszedł ze swojego miejsca zamieszkania w miejscowości Kobysewo i do chwili obecnej nie wrócił do domu ani nie skontaktowała się z rodziną. 

Zaginiony jest średniej budowy ciała, ma około 167 cm wzrostu, włosy krótkie koloru czarnego, oczy koloru piwnego, lekko odstające uszy, uzębienie – brak dwóch górnych jedynek. W dniu zaginięcia ubrana był czarna kurtka z kapturem, spodnie dżinsowe kol. granatowego, buty sportowe koloru szarego z pomarańczowym znaczkiem NIKE.

Reklamy

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny  lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kartuzach, tel. (058) 685-22-22  lub pod numerem alarmowym 112.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*