Załakowo. Kolejna tragedia – samochód przygniótł 72-latka

Załakowo. Kolejna tragedia – samochód przygniótł 72-latka

Wczoraj doszło do kolejnej tragedii – znów „miejscem akcji” jest Załakowo (gm. Sierakowice). Starszy mężczyzna został przygnieciony przez samochód, który naprawiał. To trzecie w ostatnim czasie tragiczne zdarzenie w tej miejscowości.

Wczoraj po godz. 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że w Załakowie (gm.Sierakowice) pod samochodem leży nieprzytomny mężczyzna.

Na miejsce natychmiast został zadysponowany patrol policji oraz służby ratownicze. Spod samochodu wyciągnięto mężczyznę – bez oznak życiowych. Mundurowi na miejscu ustalili, że był to 72-latek, który najprawdopodobniej podczas próby naprawy samochodu, został przez niego przygnieciony.

Reklamy

Na miejscu zdarzenia wykonano czynności procesowe pod nadzorem prokuratora rejonowego, policyjny technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną oraz oględziny. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia.

Zobacz również: Załakowo. 11-latka utopiła się w jeziorze

Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Kartuzach. To już trzecie tragiczne zdarzenie w tej miejscowości w ostatnim czasie. Na przestrzeni minionych dni doszło tam do dwóch utonięć – 59-latka i 11-latki. Każda ze spraw budzi ogromne emocje.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*