Zatrzymano 3 osoby poszukiwane. Wśród nich kolejny „alimenciarz”

Zatrzymano 3 osoby poszukiwane. Wśród nich kolejny „alimenciarz”

W ciągu 1 dnia kartuscy policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane, które dopuściły się różnych czynów, m.in. prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości, kradzieży z włamaniem oraz uchylania się od płacenia alimentów. Zatrzymani najbliższy czas spędzą w areszcie.

Do policjantów z kartuskiej komendy każdego dnia wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których funkcjonariusze wszczynają poszukiwania. Celem mundurowych jest znalezienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie.

Powód ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości może być tylko jeden – chęć uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności. W ciągu ostatnich 24 godzin kartuscy policjanci zatrzymali 3 osoby poszukiwane.

Reklamy

W czynnościach związanych z zatrzymywaniem tych osób brali udział funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze zatrzymali 3 osoby, które były poszukiwane sądowymi zarządzeniami doprowadzenia do zakładu karnego lub aresztu śledczego.

Wśród nich byli sprawcy takich czynów jak prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, kradzież z włamaniem czy uchylanie się od płacenia alimentów. Dwóch zatrzymanych spędzi w areszcie śledczym najbliższe pół roku, a trzeci rok.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*