Zwiedzaj Kaszuby z taksówkarzem Szymonem Opińskim! Poznaj ofertę wakacyjną!

Zwiedzaj Kaszuby z taksówkarzem Szymonem Opińskim! Poznaj ofertę wakacyjną!

Oferta wakacyjna na przejazdy taksówkarskie już czeka! Zobacz, co przegotował dla swoich klientów taryfiarz Szymon Opiński!

Szymon Opiński nazywa siebie „najtańszym taksówkarzem w stolicy Kaszub”. Nic dziwnego, bowiem taryfiarz od dłuższego czasu słynie z konkurencyjnych cen, a także różnych ofert, udogodnień i rabatów dla swoich klientów. Tym razem taksówkarz postanowił przygotować dla nich ofertę wakacyjną. Na czym polega?

-Turyści, a także inne osoby, które za pośrednictwem moich usług będą chciały odwiedzić latem różne zakątki Kaszub, mogą liczyć na specjalny rabat. Wystarczy powołać się na ten artykuł w portalu zKaszub.info, a szczegóły przedstawię w trakcie przejazdu – mówi Szymon Opiński. – Zachęcam wszystkich zainteresowanych, aby kontaktowali się bezpośrednio ze mną pod wskazany poniżej numer telefonu. Gwarantuję komfortowy przejazd za dobrą cenę!

Reklamy

Masz ochotę na przejazd prawdziwą „ekstraklasą w branży taksówkarskiej”? Skontaktuj się z Szymonem pod tym numerem telefonu – 695 655 313.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*