25-latek utonął nad jeziorem w Mściszewicach

25-latek utonął nad jeziorem w Mściszewicach

Śledczy wyjaśniają okoliczności utonięcia 25-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło nad jeziorem w Mściszewicach. To kolejna ofiara wody tego lata.

Pisaliśmy o poszukiwaniach 25-letniego Ukraińca, którego ostatni raz widziano nad wodą w Mściszewicach (gm. Sulęczyno). Potwierdziło się, iż mężczyzna utonął.

Wczoraj po godzinie 10 policjanci otrzymali informację o zaginięciu 25-letniego obywatela Ukrainy. Współpracownicy zaniepokojeni nieobecnością mężczyzny w pracy zgłosili to na policji.

Reklamy

Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna po raz ostatni widziany był w niedzielę, pływając nad jeziorem. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze, które podjęły działania poszukiwawcze.

Po godzinie 17 wyłowiono ciało mężczyzny na brzeg. Na pomoc było już za późno. Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny oraz przesłuchali świadków.

Wstępne ustalenia wykluczają, aby do śmierci 25-latka przyczyniły się osoby trzecie, a najbardziej prawdopodobną przyczyną zgonu jest utonięcie. Nadal jednak prowadzone są badania specjalistyczne. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Kartuzach.

Zobacz również: Mściszewice. Nad jeziorem zaginął 25-latek. Trwają poszukiwania

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*