Akcja poszukiwawcza policji na Pomorzu. Publikują wizerunek mężczyzny. Zabił żonę?!

Akcja poszukiwawcza policji na Pomorzu. Publikują wizerunek mężczyzny. Zabił żonę?!

Policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który może mieć związek ze sprawą zabójstwa w miejscowości Jagatowo w gminie Pruszcz Gdański. 43-letni Rafał Zyska może przebywać na terenie powiatu gdańskiego.

Każdy, kto posiada informacje na temat miejsca przebywania mężczyzny wskazanego na zdjęciu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową w Pruszczu Gdańskim pod nr 47 74 24 222 lub pod numerem alarmowym 112.

Policjanci szczegółowo sprawdzają wytypowane przez siebie miejsca, jednak nie przekazują dokładnego rejonu poszukiwań z uwagi na dobro prowadzonych czynności. Równolegle mężczyzny szukają policjanci kryminalni, ale także policjanci pionu prewencji oraz przewodnicy z psami tropiącymi.

Reklamy

Sprawdzane są zapisy z kamer monitoringu i weryfikowane są wszystkie informacje napływające do policjantów. Ponadto powstała dedykowana skrzynka mailowa: poszukiwania.pruszcz@gd.policja.gov.pl, za pomocą której każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Rafała Zyska proszony jest o kontakt. Przypominamy, że pomoc w ukrywaniu się sprawcy przestępstwa zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje Radio Gdańsk, nie ma pewności, że zabójca żyje. Nieoficjalnie wiadomo, że policjanci biorą też pod uwagę fakt, że mógł popełnić samobójstwo. Do zbrodni doszło w jednym z domów w Jagatowie. Ciało 40-letniej kobiety znalazł jej dorosły syn. Policja ustaliła, że zabójcą jest 43-letni mąż ofiary. Motywem zbrodni, jak podaje Radio Gdańsk, mógł być konflikt rodzinny.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*