Barniewice. „Czołówka” z udziałem 2-óch samochodów – AKTUALIZACJA

Barniewice. „Czołówka” z udziałem 2-óch samochodów – AKTUALIZACJA

Dziś rano w Barniewicach (gm. Żukowo) doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów, którymi podróżowali dorośli i dzieci. Czy są ranni?

Informację o zdarzeniu straż pożarna otrzymała dziś około godz. 8.15. Jak podaje dyżurny komendy powiatowej PSP w Kartuzach, czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe w Barniewicach (gm. Żukowo).

Pojazdami podróżowały 2 osoby dorosłe oraz 2 dzieci. W chwili przyjazdu straży wszyscy znajdowali się poza pojazdami. Na szczęście obyło się bez osób rannych. Jedno z dzieci – 4-letnia dziewczynka została przebadana przez ratowników medycznych.

Reklamy

Przyczynę zdarzenia prawdopodobnie będzie ustalać policja.

AKTUALIZACJA godz. 11.30 – Jak podaje kartuska policja, dzisiaj po godz. 8 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w Barniewicach. Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 34-letni kierowca forda najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą 36-letnią kobietą.

W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 złotych i otrzymał 10 punktów karnych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*