Borkowo. Poranny karambol. Policja ustala okoliczności zdarzenia

Borkowo. Poranny karambol. Policja ustala okoliczności zdarzenia

Kartuska policja potwierdza, że dwóch kierowców biorących udział w porannym zdarzeniu w Borkowie (gm. Kartuzy), trafiło do szpitala. To 50-letnia kobieta i 61-letni mężczyzna. Mundurowi ustalają dokładne przyczyny wypadku.

Dzisiaj przed godziną 7 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem czterech samochodów w Borkowie (gm. Kartuzy).

Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący autem marki BMW 47-letni mężczyzna z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu, doprowadzając przy tym do zderzenia z peugeotem, którym podróżował 61-letni mężczyzna.

Reklamy

Ten w wyniku zderzenia uderzył w toyotę, a następnie auto marki BMW uderzyło w drugi pojazd marki Toyota, którym podróżowała 50-letnia kobieta. W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń kierujący peugeotem mężczyzna oraz kierująca toyotą kobieta zostali przewiezieni do szpitala.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze sporządzili dokumentację fotograficzną, oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdów. Policjanci ustalają dokładne przyczyny wypadku drogowego.

Zobacz również: Wypadek z udziałem 4 aut. 2 osoby w szpitalu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*