Leźno. Wieczorna kolizja z udziałem kilku aut. Było groźnie

Leźno. Wieczorna kolizja z udziałem kilku aut. Było groźnie

Wczorajsze zdarzenie drogowe w Leźnie (gm. Żukowo) z udziałem „osobówki” oraz 2-óch pojazdów ciężarowych mogło skończyć się tragicznie. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Co dokładnie się wydarzyło?

Wczoraj przed godziną 20 oficer dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem 2-óch pojazdów ciężarowych i „osobówki” w miejscowości Leźno (gm. Żukowo). Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 26-letni kierowca pojazdu marki Scania jechał w kierunku Gdańska, a 26-letni kierowca samochodu marki Renault jechał w kierunku Żukowa. Za nim zaś 27-letnia kobieta podróżowała skodą.

Reklamy

Mundurowi ustalili, że do zderzenia doszło na łuku drogi w prawo podczas wymijania się dwóch pojazdów ciężarowych, w wyniku czego kierujący scanią zjechał na przeciwległy pas ruchu, a kierująca skodą chcąc uniknąć zderzenia, zjechała na prawe pobocze, przejeżdżając przez bariery ochronne.

W wyniku zdarzenia żaden z uczestników nie doznał obrażeń. Funkcjonariusze sporządzili oględziny pojazdów, miejsca zdarzenia, szkic poglądowy oraz dokumentację fotograficzną. Materiały zostały przekazane funkcjonariuszom z ogniwa ds. wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*