Borkowo. Wkrótce casting do zespołu rockowego „Czarodzieje z Kaszub”

Borkowo. Wkrótce casting do zespołu rockowego „Czarodzieje z Kaszub”

Dziecięcy zespół rockowy „Czarodzieje z Kaszub” zaprasza osoby w wieku od 8 do 13 lat, lubiące śpiewać i pragnące przeżyć niezapomnianą muzyczną przygodę, jak również rozwinąć swój muzyczny talent pod okiem profesjonalistów.

Casting odbędzie się w sobotę 1 kwietnia od godz. 10 do 13 w Szkole Podstawowej w Borkowie (gm. Żukowo), ul. Szkolna 2. Na przesłuchanie należy przygotować 2 lub 3 dowolne utwory (najlepiej z repertuaru zespołu).

Czarodzieje z Kaszub to jedyny w Polsce dziecięcy zespół rockowy, wykonujący autorski repertuar w stylistyce określanej mianem Family Rock. Zespół istnieje od 11 lat. W tym czasie zagrał ponad 100 koncertów na terenie całego kraju, wydał 3 płyty i kilka teledysków.

Reklamy

Gościł na antenie największych stacji radiowych i telewizyjnych (TVP, Polsat, Polskie Radio Program 3, wiele mediów lokalnych, oraz zagraniczne – Radio Chicago i media Nowego Jorku).

Próby zespołu odbywać się będą w Szkole Podstawowej w Borkowie w poniedziałki i piątki w godzinach od 17 do 20. Kontakt pod numerem telefonu: 601 151 485.

Poniżej piosenka, z którą zespół wystąpił w „Familiadzie”:

Więcej informacji o zespole (muzyka, teksty piosenek i teledyski) znaleźć można TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*