Dziś o godz. 17 nowy klip Kaszubskiej Influencerki

Dziś o godz. 17 nowy klip Kaszubskiej Influencerki

Zespół Weselny „Granda”, Kapela Szutenberg Band ze Staniszewa, Baba i Dziad – Truda i Franc oraz Adriana i Dawid Pupacz, którzy niedawno wzięli ślub – ich m. in. zobaczymy w najnowszym teledysku Kaszubskiej Influencerki, zatytułowanym „Wesele”, który już dziś pojawi się na YouTube.

Karolina Stankowska, znana jako Kaszubska Influencerka nie zwalnia tempa również jesienią. Dziś o godz. 17 w serwisie YouTube pojawi się jej nowy teledysk do piosenki „Wesele”. Prace nad utworem trwały dość długo, ale regionalistce zależało na bardzo dobrym finalnym efekcie.

-Utwór powstawał od wiosny, był kilkakrotnie zmieniany, nagrywany, chcieliśmy wraz z producentem wejść w klimat kaszubskiego wesela. Ostatecznie udało to się nam – mówi Karolina Stankowska. – Do klipu zaangażowaliśmy mnóstwo ludzi, nie tylko z powiatu kartuskiego, ale też wejherowskiego i bytowskiego. Wystąpił też jeden góral.

Reklamy

Zobacz również: Kaszubska Influencerka: „Na pewno wkrótce urodzę „muzyczne dzieci”…”

W teledysku zagrała prawdziwa para młoda z okolic Przodkowa, która od zaledwie 2-óch tygodni jest małżeństwem – Adriana i Dawid Pupacz. Ujęcia nagrano w Agroturystyce u Rychertów w Kiełpinie (gm. Kartuzy), której właściciele również pojawili się w klipie.

Ponadto w teledysku „Karoliny Stankowskiej” pojawili się DJ Buba i Kapela Szutenberg Band ze Staniszewa (gm. Kartuzy), Baba i dżôd – Truda i Franc, Zespół Weselny „Granda”, Zespół Pieśni i Tańca „Blós Le Tuńc” z Tuchomia (gm. Żukowo), Koło Gospodyń Wiejskich Leśno (gm. Szemud), Zuzanna Szwemin, Andrzej i Tymon Papka, Laura i Janusz Wiszowaci, Arkadiusz Binczyk oraz Marcin Richert.

Teledysk Kaszubskiej Influencerki obejrzeć będzie można poniżej:

Zobacz również: Piękny teledysk o Kartuzach już na YouTube. Zobacz!

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*