Dziś o godz. 17 zabrzmi nowy kaszubsko-góralski hit Karoliny Stankowskiej

Dziś o godz. 17 zabrzmi nowy kaszubsko-góralski hit Karoliny Stankowskiej

Czekaliście na nowy kaszubsko-góralski przebój Kaszubskiej Influencerki? To się doczekaliście, bo już dziś premiera nowego przeboju regionalistki, zatytułowanego „Te kilometry”!

Wielokrotnie pisaliśmy o tym, że Karolina Stankowska, szerzej znana jako Kaszubska Influencerka nie zwalnia tempa, czego dowodem są jej kolejne projekty muzyczne. Przypomnijmy, że regionalistka zaczęła od piosenki kaszubsko-góralskiej, zatytułowanej „Folklove”, która szturmem podbiła serca Kaszubów. Teraz wokalistka postanowiła wrócić do swoich muzycznych korzeni.

-Minęły już 2 lata od realizacji trzech utworów kaszubsko-góralskich, gdzie jeden z nich, czyli „Folklove” stał się absolutnym hitem. Z całą produkcją, ze Zbyszkiem Tatarem, Zespołem Śtuderanci, oraz z Kapelą kaszubską SzutenbergBand postanowiliśmy zrobić to jeszcze raz, a mianowicie powstał utwór, który jest kontynuacją utworu „Folklove” – wyjaśnia K. Stankowska. – Piosenka „Te Kilometry” została napisana w języku polskim, aby łatwiej trafić do słuchacza. Jest to utwór o miłości Kaszubki i Górala, a jakby się wydawało – kilometry wcale nie są przeszkodą. Klip został nakręcony w Zakopanem w Karczmie u Słodkiego, kręcono tam do późnych godzin nocnych.

Reklamy

Jak zapowiada Kaszubska Influencerka, w Zakopanem powstały 2 teledyski – kolejna premiera zaplanowana jest na 21 czerwca.

-Zobaczyć kaszubską kapelę SzutenbergBand oraz góralski zespół Śtuderanci, a także ich usłyszeć na żywo jest przepięknym przeżyciem, włosy stają na rękach, dosłownie stanęli i zaczęli grać, bez żadnej próby, czy przygotowania – wspomina K. Stankowska. Nowy przebój regionalistki będzie dostępny od godziny 17 poniżej:

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*