FIT Festival 2016

FIT Festival 2016: strongmani, kulturyści, wojownicy MMA w Amber Expo

Fit Festiwal 2016 zbliża się wielkimi krokami. Na sportowej arenie staną strongmani, kulturyści, wojownicy MMA. Będzie się działo!

Fot.: pixabay.com
Fit Festival  2016 to połączenie jednych z największych w Europie zawodów sportowych z targami, obejmującymi takie dziedziny, jak: zdrowie uroda i sport. W ramach Fit Festival 2016 po raz pierwszy odbędzie się  Gala Kulturystyki Zawodowej Federacji IFBB Professional League.   

Zobacz też: Żukowska Gala Sportu 2015 [ZDJĘCIA]

Levrone Pro Classic to  zawody, w których biorą udział profesjonaliści z federacji IFBB Pro. Po raz pierwszy odbędą się one w Polsce. Wezmą w nich udział zawodnicy znani ze scen. W Gdańsku rywalizować ze sobą będą: Toney Freeman, Michael Kefalianos, Johnnie O. Jackson, Branch Warren, Josh Lenartowicz, Cedric McMillan, Josh Lenartowicz, Marek Olejniczak, Vitaly Fateev. Galę poprowadzi Shawn Ray. Classic, a pula nagród wyniesie 60 tys. dolarów. 

Reklamy

Zawody zaplanowane zostały na 27 lutego. Ich rozpoczęcie nastąpi o godz.18. Bilety od 200 zł do 950 zł za sztukę.   

Debiuty kulturystyka i fitness 2016 to również zawody kulturystyczne, lecz startują w nich nie profesjonaliści, ale debiutanci – zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Organizatorzy, tak jak w roku ubiegłym, spodziewają się setek uczestników. Z tego względu zawody odbywać się będą 27 i 28 lutego. Początek o godz. 9.

Międzynarodowe Amatorskie Zawody MMA/k1/ADCC- Time of Masters będą jednym z głównych punktów programu Fit Festival 2016. Ja wynika ze wstępnych szacunków podczas ich trwania odbędzie się około pięciuset walk. Ścierających się ze sobą zawodników publiczność będzie mogła oglądać 27 i 28 lutego już od godz. 10.

Silnych emocji dostarczą także inne punkty programu, takie jak np.: Międzynarodowy Puchar Bałtyku w martwym ciągu i wyciskaniu leżąc – jedna z tegorocznych nowości, Cross Baltic Challenge, Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu, czy też zawody Strongman

Targi Fit Festival 2016 odbędzie się 26 – 28 Lutego 2016 w centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo w Gdańsku.

Godziny otwarcia:

– Piątek 10:00 – 18:00, 

– Sobota 9:00 – 19:00,

– Niedziela 9:00 – 19:00. 

Skomentuj: FIT Festival 2016: strongmani, kulturyści, wojownicy MMA w Amber Expo  

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*