Giełda Mam w Kartuzach

Giełda Mam w Kartuzach: ciuchy, zabawki, akcesoria [ZDJĘCIA]

Giełda Mam w Kartuzach odbyła się już po raz czwarty. W sali gimnastycznej i na boisku szkolnym stanęło kilkadziesiąt stoisk z ubrankami, zabawkami, akcesoriów. Dochód z opłaty, wnoszonej przez sprzedających, zasili konto Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

20160917_Gielda_Mam-1

Zdjęcie 1 z 35

Fot.: Michał Konkol

Giełda Mam w Kartuzach: prosta idea

Giełda Mam w Kartuzach wzorowana jest na popularnych na popularnych, szczególnie w dużych miastach, akcjach wietrzenia szaf. Dość przywołać tu tylko Babi Targ, organizowany w Poznaniu, Gdańsku, Sopocie, Bydgoszczy, Kaliszu przez Ośrodek Rozwoju Osobistego Babiląd. Idea jest prosta. Organizator zarabia na udostępnieniu  miejsca na prezentację używanych ciuchów, zabawek, biżuterii i najróżniejszych akcesoriów.  

Zobacz też: Burmistrz Kartuz przykrył pożegnanie Tomasza Belgraua [ZDJĘCIA]

Giełda Mam w Kartuzach: wjazd 5 zł 

Tak też jest i w Kartuzach. Panie na Giełdę Mam w Szkole Podstawowej nr 1 przynoszą dziecięce ubrania, zabawki, nosidełka itp. Opłata wynosi 5 zł. Giełdy w całej Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem. Można bowiem z jednej strony pozbyć się zalegających w szafach ubrań z których dzieci już wyrosły, a z drugiej – nabyć za niewielkie pieniądze potrzebną  odzież czy akcesoria. 

Organizatorem Giełdy Mam w Kartuzach jest Stowarzyszenie Przyjaciół Jedynki w Kartuzach.

Reklamy

Skomentuj: Giełda Mam w Kartuzach: ciuchy, zabawki, akcesoria  [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*