GKS Żukowo – MKS Wągrowiec 30:35 [ZDJĘCIA]

Mecz GKS Żukowo – MKS Wągrowiec zakończył się wynikiem 30-35. Niestety, żukowianie przegrali na własnym boisku. Od początku spotkania przewaga gości wynosiła 4-5 bramek. Zobacz zdjęcia!

gks_zukowo_mks_nielba_ 001

Zdjęcie 1 z 16

Od samego początku tempo gry narzuciła drużyna wągrowieckiej Nielby, uzyskując już w 8 minucie przewagę 4 bramek (5 : 1).  Żukowianie przez cały mecz usiłowali odrobić straty. Niestety,  bezskutecznie.

Dobrze zaprezentowali się między innymi Damian Kaniowski, który zdobył bramkę i asystował przy bramkach kolegów, oraz Michał Orzechowski, który w całym meczu rzucił 7 bramek. Jednak nie najlepsza gra w obronie pozwoliła gościom odskoczyć na koniec I połowy na 6 bramek (13 : 19).

Po przerwie bramkę dla GKS zdobył Krzysztof Czarnecki, jednak zawodnicy Nielby szybko odpowiedzieli dwoma bramkami. Gra nabrała tempa. Skutecznie grał Marek Marciniak (8 bramek w całym meczu), dobrze rozgrywał Krzysztof Czarnecki. Mecz jednak wygrali zawodnicy z Wągrowca.

Kolejny mecz GKS Żukowo w najbliższą sobotę, 18 marca w Wieluniu. U siebie zaś żukowianie zagrają  25 marca. Rywalem będzie bezpośredni rywal w walce o utrzymanie – Mazur Sierpc. Początek meczu o godz. 18.00.

Przegrana GKS Żukowo oznacza, że beniaminek musi walczyć o miejsce w I lidze.

GKS Żukowo – Nielba Wągrowiec 30:35 (13:19)

GKS: Plaszczak, Muńko, Kaczmarek – Marciniak 8, Orzechowski 7, Czarnecki 6, Adamczyk 2, Kaniowski 2, Wiczkowski 2, Radecki 1, Dzierżawski 1, Ciszewski 1 oraz Reseman, Babieracki.

Karne: 2/4.
Kary:
 4 min. (Orzechowski, Babieracki – po 2 min.).

Nielba: Napierała, Matyjak – Gregor 10, Pietrzkiewicz 7, Skrzypczak 6, Gąsiorek 6, Matłoka 4, Hoffmann 2 oraz Świerad, Adamski, Widziński, Biniewski.
Karne:
 3/3.
Kary:
 6 min. (Gąsiorek 4 min., Pietrzkiewicz 2 min.).