GKS Żukowo

GKS Żukowo: treningi pokazowe [ZDJĘCIA]

12 ,13 i 14 grudnia 2016 roku grupa zawodników I ligowego zespołu piłki ręcznej Gminnego Klubu Sportowego Żukowo zorganizowała pokazowe treningi. W poniedziałek trening odbył się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół w Baninie, a w środę – w Hali Widowiskowo – Sportowej W Żukowie.

gks_zukowo_trening_pokazowy_001

Zdjęcie 1 z 26

Fot.: Aleksandra Stojowska

 Uczestnikami były dzieci z roczników 2003 i 2004, które dopiero niedawno rozpoczęły swoją przygodę z piłką ręczną. Trenerem przyszłych „szczypiornistów” jest niezwykle zaangażowany nauczyciel Wychowania Fizycznego – Krzysztof Kosznik.

Zobacz też: Gmina Żukowo: woda i ścieki nieznacznie w górę [ZDJĘCIA]

Młodzi zawodnicy z przejęciem wykonywali kolejne ćwiczenia, uważnie podpatrując zawodników. Szczególną uwagę poświęcali na dokładne wykonywanie kolejnych podań, czy rzutów. Niektórzy z nich po raz pierwszy mieli okazję spotkać „na żywo” zawodników, których do tej pory mogli oglądać jedynie z trybun. Ci zaś na bieżąco udzielali uwag i pokazywali jak należy prawidłowo realizować trening piłki ręcznej.

Reklamy

Na koniec wśród wielu uśmiechów i żartów, odbył się krótki mecz pokazowy z udziałem uczniów Zespołu Szkół w Baninie. Trening pokazowy był częścią programu popularyzacji piłki ręcznej, który był realizowany przy olbrzymiej współpracy Urzędu Gminy w Żukowie. Ma on na celu zachęcenie uczniów szkół z terenu Gminy Żukowo do aktywnego wysiłku oraz pokazanie walorów wspaniałej i widowiskowej dyscypliny jaką jest piłka ręczna.

Skomentuj: GKS Żukowo: treningi pokazowe [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*