Imprezy na Kaszubach

Imprezy na Kaszubach: na co się wybrać w końcu listopada [ZDJĘCIA]

Listopad dobiega końca. W kalendarium imprez zostało kilka, na które warto się wybrać. Są wśród nich między innymi koncert Urszuli w Kościerzynie i turniej tańca w Żukowie. Amatorom ruchu na świeżym powietrzu polecamy Wielki Finał Pucharu Bałtyku w Łeby. Szczegóły na plakatach!

Biegi-Jurka-Tarnowskiego-na-hali

Zdjęcie 1 z 14

mat. organizatora

Imprezy na Kaszubach: koncert Urszuli w Kościerzynie

Urszula w Kościerzynie wystąpi w sobotę, 26 listopada. Artystka zaśpiewa w kinie Remus. Koncert rozpocznie się o godz. 20. 

Reklamy

Zobacz też: Kabaret Zachodni w Żukowie: występ 20 listopada

Imprezy na Kaszubach: warsztaty świąteczne

Fundacja Pomorskie Centrum Pomocy Alkoholikom i ich Rodzinom organizuje bezpłatne warsztaty wykonywania dekoracji świątecznych dla dzieci w każdym wieku. 25.11.2016 r. godzina 13:00

Imprezy na Kaszubach: wystawa w Muzeum Kaszubskim

25.11.2016 r. o godzinie 17:00 Muzeum Kaszubskie w Kartuzach zaprasza na otwarcie wystawy pt. „Grudzień 1970”. Autorem jest Bartosz Januszewski z Instytutu Pamięci Narodowej O/Gdańsk.

Imprezy na Kaszubach: koncert Pod Reflektarzem

25.11.2016 r. o godzinie 17:00 rozpocznie się koncert pt.”Szalom – zwyczaje i muzyka żydowska”. W kartuskiej Kawiarence Pod Refektarzem wystąpią: Małgorzata Groon, Karol Kołodziej oraz Katarzyna Mazurkiewicz.

Imprezy na Kaszubach: Turniej Taneczny w Żukowie

W niedzielę 27.11.2016 r. w Żukowie będzie bardzo tanecznie. O godzinie 19:00 w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się szósty Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Żukowa. Imprezę poprowadzą znani tancerze : Rafał Maserak i Kamila Drezno.

Skomentuj: Imprezy na Kaszubach: na co się wybrać w końcu listopada [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*