IN-BUL oraz Centrum Handlowe Expert z tytułem „Zasłużony dla Gminy Sierakowice”

IN-BUL oraz Centrum Handlowe Expert z tytułem „Zasłużony dla Gminy Sierakowice”

Podczas Dożynek Gminnych w Sierakowicach przedstawiciele firm: IN-BUL oraz Centrum Handlowe Expert odbiorą wyróżnienie „Zasłużony dla Gminy Sierakowice”. Decyzję podjęto podczas ostatniej sesji Rady Gminy Sierakowice.

Dwie kolejne firmy otrzymają tytuł „Zasłużony dla Gminy Sierakowice”. Są to: Firma Produkcyjno-Usługowa IN-BUL z siedzibą w Migach oraz PPHU TED Centrum Handlowe EXPERT z Sierakowic. Ich właściciele – panowie Mirosław Bulczak i Tadeusz Paracki – odbiorą wyróżnienia podczas tegorocznych gminnych dożynek.

– Firma Produkcyjno-Usługowa IN-BUL jest liderem na rynku produkcji konstrukcji stalowych. Wysoko wykwalifikowana kadra, rozległe i w pełni wyposażone zaplecze produkcyjne oraz sprawdzona umiejętność produkcji towarów najwyższej jakości, umożliwiają zapewnienie klientom pierwszorzędnych rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb. W firmie zatrudnionych jest 160 osób o najwyższych umiejętnościach z zakresu produkowania i zarządzania. Klientami są firmy polskie jak i zagraniczne, głównie z Norwegii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Danii oraz Holandii, co ma szeroki wpływ na promocję Gminy Sierakowice w świecie. Firma IN-BUL systematycznie włącza się w życie kulturalne i sportowe gminy poprzez dofinansowywanie różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych czy sportowych – czytamy w uzasadnieniu do uchwały. – PPHU TED Centrum Handlowe EXPERT istnieje od 1994 r. Pracuje tam zespół młodych, ambitnych ludzi, który zapewnia doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie. Centrum Handlowe zajmuje się obsługą klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw z terenu gminy oraz powiatu i gmin sąsiednich. PPHU TED Centrum Handlowe EXPERT od początku swego istnienia jest sponsorem wielu wydarzeń kulturalnych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach, jest fundatorem nagród dla sołectw w ramach Dożynek Gminnych. Wspiera także działania charytatywne na rzecz osób potrzebujących.

Reklamy

Honorowe wyróżnienie „Zasłużony dla Gminy Sierakowice” przyznawane jest osobie lub instytucji spoza terenu gminy oraz instytucji z terenu gminy. O przyznaniu tytułu decyduje konkretna działalność oraz szczególne osiągnięcia w dziedzinie gospodarczej, ochrony środowiska i zdrowia, rozwoju kultury i oświaty lub ich sponsorowanie. Wnioski o przyznanie tytułu, wraz z uzasadnieniem, składać mogą zarówno osoby fizyczne, jak i prawne, kierując je do odpowiedniej merytorycznie komisji rady gminy. Komisja analizuje wnioski, a następnie przedkłada radzie gminy. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*