Jak schudnąć bez diety i liczenia kalorii?

Jak schudnąć bez diety i liczenia kalorii?

Czy masz już dość ciągłych nieskutecznych prób odchudzania? Większość z nas szuka „świętego graala” w postaci nowej, innowacyjnej diety, która wreszcie pozwoli zgubić zbędne kilogramy. To błąd! Poznaj pięć zasad, które pozwalają chudnąć moim podopiecznym bez restrykcji żywieniowych i mozolnego liczenia kalorii.

Zasada 1

Ruszaj się! Twój wolny metabolizm to nic innego niż siedzenie w fotelu przez większość dnia. Zacznij liczyć kroki i z tygodnia na tydzień rób ich chociaż o 500 więcej.

Reklamy

Zasada 2

Ćwicz siłowo! Trening siłowy wzmocni Twoje mięśnie, które są niezbędne dla przyspieszenia metabolizmu. Im masz więcej mięśni, tym więcej kalorii spalisz przy czynnościach dnia codziennego.

Zasada 3

Przestań jeść przetworzone jedzenie! Jeśli produkty, które kupujesz mają na swojej etykiecie skład dłuższy niż trzy pozycje, to przestań to robić. Zacznij przygotowywać posiłki samemu z podstawowych produktów.

Zasada 4

Zastosuj okno żywieniowe! Wcale nie musisz jeść 6 posiłków dziennie. Ogranicz spożywanie posiłków do 8-10 godzin w ciągu dnia, a przez resztę czasu pość, pijąc tylko wodę.

Zasada 5

Najedz się! Nie ograniczaj ilości prawdziwego jedzenia. Jeśli zastosujesz się do zasady nr 3, twój organizm sam podpowie ile masz zjeść. Posłuchaj go i nie stosuj głupich głodówek.

Jeśli te zasady wydają się dla Ciebie sensowne, ale nie wiesz jak je skutecznie wdrożyć w swoje życie, to wejdź na fitsanek.pl, aby poznać szczegóły i umówić się na wstępną konsultację. Z chęcią pomogę raz na zawsze ogarnąć Twoją otyłość.

Wojciech Sankiewicz, Oprac. Andrzej Baranowski

Jeden Komentarz

  1. Też tak myślę, że głodówki niczego dobrego nie zrobią dla organizmu, a raczej osłabią tempo trawienia. Lepiej przerzucić się na dobre nawyki na stałe i wspomaganie diety sanprobi premium. Głodówki osłabiaja metabolizm, doprowadzajac z czasem do jego zaburzeń w tym wzdęć i zaparć

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*