Kartuzy. Policjant rozpoznał osobę poszukiwaną, gdy stał w porannym korku

Kartuzy. Policjant rozpoznał osobę poszukiwaną, gdy stał w porannym korku

Dzisiaj kartuski kryminalny w czasie wolnym od służby, stojąc w porannym korku samochodowym, rozpoznał w pojeździe stojącym za nim osobę poszukiwaną. Natychmiast zgłosił to policjantom, którzy zatrzymali 23-letniego pasażera busa. Mężczyzna był poszukiwany za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem środka odurzającego.

Dzisiaj po godzinie 8 w Kartuzach policjant z wydziału kryminalnego w czasie wolnym od służby, stojąc w korku, rozpoznał poszukiwanego. W stojącym za jego pojazdem busie siedział pasażer, którego wizerunek kojarzył z osobą poszukiwaną.

Funkcjonariusz natychmiast skontaktował się z naczelnikiem swojego wydziału, a następnie na miejsce zadysponowani zostali policjanci z wydziału prewencji, którzy zatrzymali pojazd. Czujne oko i przeczucie nie myliło policjanta z wydziału kryminalnego.

Reklamy

Jak się okazało pasażerem busa był 23-letni mężczyzna, który był poszukiwany za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, będąc pod wpływem środka odurzającego. 23-latek został doprowadzony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 6 lat.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*