Kartuzy. Wkrótce „Imieniny Bożenek”. Spotkają się Bożenki z całych Kaszub

Kartuzy. Wkrótce „Imieniny Bożenek”. Spotkają się Bożenki z całych Kaszub

Wszystkie Panie, o uroczym imieniu Bożena, będą mile widziane na nadchodzącym zjeździe pod hasłem „Imieniny Bożenek”, który tym razem odbędzie się w Kartuzach i Ostrzycach. Wydarzenie zaplanowano już za 3 tygodnie.

Od piątku 24 do niedzieli 26 marca odbędą się „Imieniny Bożenek”. Panie o tym uroczym imieniu z całego regionu spotkają się w Ostrzycach (Gościna u Maryli), a później w Kartuzach, aby wspólnie spędzić czas, odwiedzając m. in. kartuską bibliotekę, kolegiatę czy spacerując wokół kaszubskich jezior. Na wszystkie Bożenki czeka sporo innych atrakcji – niespodzianek.

-W tym roku odbędzie się też już 14. Zjazd Bożenek w Bożenkowie koło Bydgoszczy, w którym znajduje się też ulica Bożenkowska – informuje jedna z organizatorek „Imienin Bożenek” w Kartuzach i Ostrzycach Bożena Gniado. – To wydarzenie zaplanowane jest na czerwiec, natomiast jeszcze w marcu Bożenki spotkają się w „stolicy Kaszub” w ramach imienin. Cieszę się, że tym razem spotkanie imieninowe odbędzie się na Kaszubach.

Reklamy

Bożena Gniado serdecznie zaprasza wszystkie Bożenki z pow. kartuskiego i nie tylko, które dotąd nie słyszały o tym wydarzeniu, a chętnie wzięłyby w nim udział, do kontaktu telefonicznego – 602 579 513.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*