Kaszuby na weekend: 11-12 czerwca 2016 r.

Kaszuby na weekend: 11-12 czerwca 2016 r.

Polecamy Kaszuby na weekend: 11-12 czerwca 2016 r. Organizatorzy przygotowali koncerty, festyny, biegi, imprezy charytatywne i inne. Kto lubi aktywnie spędzać wolny czas, ten będzie zadowolony. Zobacz zapowiedzi!

01.kaszuby.-turniej-baszki-bojano-12-06

Zdjęcie 1 z 12

W najbliższy weekend warto zajrzeć do Oliwy na święto dzielnicy zatytułowane Viva Oliva! Na sobotę zaplanowany został festyn, a na niedzielę – Pomorskie Święto Produktu Tradycyjnego.  Festyn odbędzie się na placu Inwalidów Wojennych, a wystawa – na ul. bp. E.Nowickiego. 

Zobacz też: X Pomorskie Święto Produktu Tradycyjnego w czerwcu w Oliwie

Reklamy

W weekend atrakcji nie będzie brakowało też w Kartuzach i okolicach. W sobotę, 11 czerwca  w Żukowie odbędzie się Kaszubski Festiwal Muzyki Chóralnej i Regionalnej, a w Kartuzach festyn przygotowany przez społeczność SP nr 1.  Wieczorem zaś warto wybrać się do Gminnego Ośrodka Kultury w Chmielnie, gdzie śpiewać będzie Damroka Kwidzyńska. 

Jak, co weekend, także w nadchodzące wolne dni odbywać się będą na Kaszubach imprezy sportowe i rekreacyjne. W sobotę w Szemudzie spotkają się miłośnicy biegania, a w  niedzielę w Kartuzach – rowerzyści. Ci ostatni wybiorą się na przejażdżkę do Sopotu.  

Szczegóły na plakatach w galerii!

Zobacz też: Wielki Przejazd Rowerowy z Kartuz do Sopotu

Skomentuj: Kaszuby na weekend: 11-12 czerwca 2016 r.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*