Kiełpino. Co słychać u Antosia?

Kiełpino. Co słychać u Antosia?

Walka małego bohatera, jakim bez wątpienia jest Antoś Zieliński z Kiełpina, z groźnym nowotworem wciąż trwa, jednak, jak czytamy na Facebookowej stronie zbiórki na rzecz Antosia, jego najbliżsi dzielą się fantastycznymi wiadomościami po ostatnim badaniu oczek chłopca. Jakimi?

O Antosiu Zielińskim z Kiełpina (gm. Kartuzy), borykającym się z groźnym nowotworem oczu, nazywanym siatkówczakiem, pisaliśmy wielokrotnie. Chłopcu pomóc mogło tylko kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych.

Ruszyła zbiórka środków, w którą zaangażowały się lokalne samorządy, przedsiębiorstwa, jak również społeczność, m. in. dzięki mediom społecznościowym. Co dziś słychać u małego bohatera?

Reklamy

-Dzisiaj udało się przeprowadzić badania oczek bez konieczności znieczulenia naszego bohatera z fantastycznymi wiadomościami – w obu oczkach jest czysto – czytamy na Facebookowej stronie zbiórki na rzecz Antosia. – Dr Abramson po przebadaniu oczek Antosia podsumował krótko: Super!

Najbliżsi Antosia podkreślają, że celebrują każdą chwilę, której towarzyszą właśnie taki dobre wiadomości. Cieszą one nie tylko rodzinę, ale również cały zespół, który uczestniczy w badaniu Antosia Zielińskiego.

-Dziękujemy ogromnie za to, że nieustannie nas wspieracie i jesteście z nami – pisze rodzina małego bohatera. – Jutro wracamy do Polski i przez kolejne 8 tygodni zbieramy siły do następnej wizyty. Pamiętajcie proszę o Antosiu podczas tegorocznego rozliczenia swojego podatku bo nasz wróg niejednokrotnie pokazał, że jest trudnym przeciwnikiem i łatwo się nie poddaje.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*