Klaudia Kuchtyk w serialu „Na Wspólnej”!

Klaudia Kuchtyk w serialu „Na Wspólnej”!

Obsada serialu „Na Wspólnej” powiększyła się o aktorkę pochodzącą z Kartuz. To kolejny krok w karierze aktorskiej Klaudii Kuchtyk. Póki co pojawiła się w dwóch odcinkach.

Klaudia Kuchtyk w Na Wspólnej

Występuje na deskach teatru, ma sobą wiele dubbingowych ról, a teraz przyszła pora na telenowelę. Klaudia Kuchtyk rozpoczęła pracę w serialu „Na Wspólnej” emitowanego przez telewizję TVN. Wciela się tam w postać Neli, dziewczyny z którą spotyka się Mikołaj.

Aktorka przyznaje, że praca w takiej produkcji była dla niej sporym przeżyciem. 

Reklamy

– Na planie pracowało się świetnie. To bardzo ciekawe doświadczenie, móc zobaczyć serial „od kuchni”. Zważywszy, że będąc nastolatką oglądałam „Na Wspólnej”. Aktorzy na planie przyjęli mnie bardzo ciepło i serdecznie. Byli bardzo pomocni. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie potężna hala, w której znajdują się wszystkie pokoje bohaterów, łącznie z salą operacyjną. To niezły labirynt, w którym pierwszego dnia zabłądziłam i znalazłam się w salonie u Ziębów (śmiech). Wołałam o pomoc, by ktoś mnie odprowadził do garderoby – opowiada nam Klaudia Kuchtyk. – Bardzo się cieszę z tego doświadczenia i czekam na kolejne serialowe przygody – dodaje. 

Póki co Klaudia pojawiła się w dwóch odcinkach serialu. Jak będzie dalej? Zobaczymy. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*