Kartuzy. Klaudia Kuchtyk w roli salowej Czesi w serialu „M jak Miłość”

Kartuzy. Klaudia Kuchtyk w roli salowej Czesi w serialu „M jak Miłość”

Ilona Janyst, Karol Strasburger czy Maurycy Popiel – obok takich nazwisk wystąpi pochodząca z Kartuz aktorka Klaudia Kuchtyk w popularnym serialu „M jak Miłość”. Wcieli się w salową Czesię, która niewykluczone że zostanie w serialu na dłużej.

Z Klaudią Kuchtyk, wybitną aktorką pochodzącą z Kartuz, rozmawialiśmy kilka miesięcy temu. Jak wówczas podkreślała, aktorstwo to sztuka, pozwalająca przeżyć na scenie wiele żyć. Niebawem zaś Klaudię będziemy mogli zobaczyć w nowym wcieleniu. Zagra salową Czesię w popularnym polskim serialu „M jak Miłość”. Nową postać fani serialu poznają już po wakacjach.

-Mam za sobą swój pierwszy dzień zdjęciowy, w sierpniu ekipa serialu ma urlop. Wracamy do pracy we wrześniu. Moje koleje dni zdjęciowe planowane są na początek września – wyznaje K. Kuchtyk. – Ekipa serialu przyjęła mnie bardzo serdecznie. Mimo, że spędziłam tam tylko kilka godzin to zdążyłam poczuć pozytywną atmosferę. Koledzy i koleżanki aktorzy, z którymi się spotkałam, (Ilona Janyst, Karol Strasburger i Maurycy Popiel) z chęcią wytłumaczyli mi, jak poruszać się po obiektach, w których kręcony jest serial.

Reklamy

Z ciekawostek, hala serialu „M jak Miłość” znajduje się zaraz obok szpitala w Leśnej Górze, znanego z serialu „Na dobre i na złe”. Klaudia Kuchtyk jest bardzo zadowolona z otrzymanej roli. Dodaje też, że niewykluczone, iż salowa Czesia zagości w serialu „M jak Miłość” na dłużej. Przypomnijmy, że K. Kuchtyk wystąpiła już wcześniej w polskim serialu stacji TVN – „Na Wspólnej„.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*