Koncerty w Kartuzach

Koncerty w Kartuzach: „Do Siego Rocku” w hotelu Pod Orłem

Koncerty w Kartuzach. „Do siego Rocku” to impreza, w trakcie której zespoły z powiatu kartuskiego, będą mogły wykonać świąteczne utwory w rockowych aranżacjach. Koncert odbędzie się 10.12.2016 r. w hotelu Pod Orłem w Kartuzach o godz. 20.00.

do-siego-rocku-plakat-regular

Zdjęcie 1 z 1

mat. organizatora

Impreza ma na celu wypromować zespoły muzyczne, które nie mają okazji zrobić tego same. Organizatorem wydarzenia jest Europejska Fundacja Promocji Kultury „Wyspa Artystów”. Fundacja oprócz odkrycia talentów chce polepszyć integracje społeczną – trzeba „wyciągnąć ludzi sprzed telewizorów” i zachęcić do wyjścia z domu, szczególnie w przedświątecznym czasie.

Zobacz też: „Dwa światy” dla Kartuskiego Hospicjum Domowego [ZDJĘCIA]

„Do Siego Rocku” to impreza świąteczna o rockowym charakterze. Na koncercie ma zaprezentować się 5 zespołów wybranych spośród tych, które przyślą zgłoszenia na adres biuro@wyspaartystow.pl.

Reklamy

W zgłoszeniu trzeba podać informacje o zespole –dane kontaktowe, skład, instrumenty oraz wiek członków, gatunek muzyczny i jeśli jest taka opcja – nagranie – może być wykonane czymkolwiek, może to być również a do filmu lub muzyki umieszczonej w internecie. Wiek członków zespołu jest bez znaczenia.

To tylko formalność ponieważ do każdego zespołu zadzwonią organizatorzy lub odwiedzą go np. na próbie.

Koncert „Do Siego Rocku” zostanie zarejestrowany i wydany na płycie CD live. Bieżące informacje o imprezie dostępne są stronie www.wyspaartystow.pl.

Wszystkie rockowe dusze zapraszamy do udziału, to naprawdę świetna inicjatywa!

Skomentuj: Koncerty w Kartuzach: „Do Siego Rocku” w hotelu Pod Orłem

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*