Policjanci poszukują poszkodowanych właścicieli domków letniskowych

Policjanci poszukują poszkodowanych właścicieli domków letniskowych

Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach poszukuje poszkodowanych właścicieli domków letniskowych położonych na terenie gminy Kartuzy i Chmielno, w których dochodziło do włamań i kradzieży. Do zdarzeń miało dochodzić od września 2018 r. do lutego 2019 r. Zabezpieczone rzeczy znajdują się w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach.

Kradzież w domkach letniskowych. Komenda Powiatowa Policji w Kartuzach poszukuje poszkodowanych właścicieli domków letniskowych położonych na terenie gminy Kartuzy i Chmielno, w których dochodziło do włamań i kradzieży różnego rodzaju mienia.  Zabezpieczono m.in.  narzędzia budowlane oraz ogrodowe elektryczne i spalinowe, latarki, lunety i inne rzeczy stanowiące wyposażenie domków letniskowych. Osoby u których doszło do kradzieży rzeczy, a nie zgłosiły tego faktu organom ścigania proszone są o kontakt z policjantem wydziału dochodzeniowo- śledczego.

CZYTAJ TEŻ: Nowy teledysk zespołu IVY! Nakręcony zostały w żukowskim spichlerzu

Do zdarzeń miało dochodzić w okresie od września 2018 r. do lutego 2019 r. Zabezpieczone rzeczy znajdują się w Komendzie Powiatowej Policji w Kartuzach.

Reklamy

Policja prosi o kontakt z osobą prowadząca postępowania,  mł. asp. Robert Szweda tel. 58-685-22-59 bądź pod numer 58-685-22-22.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*