Krokowska 10 w Żarnowcu 1 maja

Krokowska 10 w Żarnowcu 1 maja

Krokowska 10 w Żarnowcu już 1 maja. Bieg odbędzie się w ramach cyklu Kaszuby Biegają 2016. Weźmie w nim udział około 500 biegaczy. Będą oni mieli do pokonania wyjątkowo malowniczą i urozmaiconą trasę która wiedzie przez Żarnowiec, Lubkowo, Górę Zamkową, Leśniczówkę Sobieńczyce, Porąb i z powrotem do Żarnowca.

SM0_8153

Zdjęcie 1 z 4

mat. promocyjne organizatora

Bazą biegu Krokowska 10 na dystansie 10 km  będzie Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu, ul. Szkolna 2. Bieg potrwa około 80 min. W tym czasie zapewne wystąpią utrudnienia w ruchu. 

Zobacz też: Chwaszczyńska 10: wielka galeria zawodników [ZDJĘCIA]

Zobacz też: VIII Bieg Piaśnicki wygrał Łukasz Kujawski z Żukowa [NOWE ZDJĘCIA]

Bieg będzie trwał około 80 min. i w tym czasie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Zawodnicy, uczestniczący w biegu,  zostaną sklasyfikowani w 15 kategoriach. Każdy uczestnik otrzyma medal, a najlepsi nagrody rzeczowe.- Osoby , które nie są jeszcze przygotowane do pokonania 10 km zapraszamy na biegi towarzyszące: 100 m – bieg przedszkolaka, 600 m – bieg dla szeregowców podstawówki, 1200 m – dla wszystkich pozostałych chętnych – mówi Henryk Miotk.O godz. 12,40 odbędzie się oficjalna rozgrzewka. Organizatorem imprezy jest Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej oraz Krokowskie Centrum Kultury. Biegi patronatem objęli : Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Henryk Doering – wójt Krokowa. Skomentuj: Krokowska 10 w Żarnowcu 1 maja 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*