Kartuzy. Na wymianę kopciuchów gmina pozyskała 11 mln złotych

Kartuzy. Na wymianę kopciuchów gmina pozyskała 11 mln złotych

Na terenie gminy Kartuzy wymieniono już 628 źródeł ogrzewania w ramach dofinansowania z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Całkowita liczba złożonych wniosków o dofinansowanie wyniosła 1232. Na wymianę kopciuchów uzyskano dofinansowanie w łącznej kwocie ponad 11 mln złotych.

Uzyskany wynik jest skutkiem owocnej współpracy gminnego punktu konsultacyjnego „Czyste Powietrze” z mieszkańcami i właścicielami nieruchomości na terenie gminy Kartuzy. Pokazuje on też, że troska o nasze zdrowie leży na sercu zarówno gminie, jak i jej mieszkańcom.

Punkt Konsultacyjny „Czyste Powietrze” jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach pracy urzędu. Pracownicy punktu udzielają bezpłatnego wsparcia w zakresie warunków pozyskania dofinansowania, służą doradztwem w doborze właściwego źródła ciepła oraz udzielają pomocy w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie i przygotowaniu dokumentacji rozliczeniowej.

Reklamy

Z pomocą gminnego punktu konsultacji możliwe jest złożenie i rozliczenie wniosku o dofinansowanie bez ponoszenia kosztów doradztwa, które często oferują różne firmy zewnętrzne.

Punkt Konsultacyjny „Czyste Powietrze” (czynny od poniedziałku do czwartku)

Urząd Miejski w Kartuzach

Ul. Hallera 1 (parter, wejście od strony ul. 3 Maja)

Nr tel. 58 694-51-59

E-mail: os.darsznik@poczta.kartuzy.pl, os.keczmerska@poczta.kartuzy.pl

Urząd Miejski w Kartuzach (Oprac. A.B.)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*