LGR „Serce Kaszub” zorganizowała spotkanie branży turystycznej

LGR „Serce Kaszub” zorganizowała spotkanie branży turystycznej

LGR „Serce Kaszub” zorganizowała spotkanie branży turystycznej z terenu powiatu kościerskiego. Odbyło się ono we wtorek, 26 kwietnia br. w Osadzie Grzybowski Młyn. Wzięło w nim udział 30 członków stowarzyszenia.

2

Zdjęcie 1 z 6

LGR "Serce Kaszub"

Zebrani w Osadzie Grzybowski Młyn rozmawiali o funkcjonowaniu KARTY TURYSTY. Karta dedykowana jest turystom odwiedzających powiat kościerski i upoważnia do zniżek i rabatów na różnego rodzaju usługi i oferty. Podsumowali również pierwszy etap, prowadzonej na szeroką skalę przez LOT „Serce Kaszub” kampanii internetowej. Kampania trwa od 1 marca br. i ma na celu promuję Kaszub i członków stowarzyszenia. Przewidziany czas trwania kampanii AdWords to trzy miesiące.

Zobacz też: Majówka na Kaszubach [ZAPOWIEDZI]

Uczestnicy spotkania branżowego mieli okazję zapoznać się z ofertą turystyki przyrodniczej oraz nowymi tematycznymi publikacjami wydanymi w ramach realizowanego projektu dofinansowanego z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich. Poradnik grzybiarza, przewodnik wędkarski oraz oferta rekreacji przyrodniczej na kaszubskiej wsi to ciekawa oferta przygotowana dla turystów wypoczywających w powiecie kościerskim.

Reklamy

Na spotkaniu dystrybuowano ankietę oceny atrakcyjności turystycznej powiatu kościerskiego, która została opracowana przy współpracy z dr Katarzyną Mysiak z Katedry Organizacji Usług Turystyczno-Hotelarskich z Akademii Morskiej w Gdyni. Ankieta dedykowana jest dla turystów odwiedzających region i dostępna jest już we wszystkich punktach informacji turystycznej na terenie powiatu kościerskiego. Celem ankiety jest zebranie informacji zwrotnej o jakości świadczonych usług turystycznych oraz na podstawie uzyskanych wyników, podjęcie działań przyczyniających się do podnoszenia poziomu obsługi gości.

Na spotkaniu przeanalizowano możliwe zmiany w funkcjonowaniu struktury stowarzyszenia oraz skupiono się nad dalszym rozwojem działalności LOT ,,Serce Kaszub’’.

Skomentuj: LGR „Serce Kaszub” zorganizowała spotkanie branży turystycznej 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*