W powiecie kościerskim trwają prace nad kartą turysty

W powiecie kościerskim trwają prace nad kartą turysty

W powiecie kościerskim, jak informuje Lokalna Organizacja Turystyczna „Serce Kaszub”, trwają intensywne prace nad kartą turysty. Ma ona trafić na rynek w drugiej połowie kwietnia. Będzie upoważniała do zniżek między innymi w obiektach noclegowych, restauracjach, sklepach, punktach usługowych, muzeach i atrakcjach turystycznych.

Fot.: pixabay.com

Karta będzie miała charakter rabatowy. Ma upoważniać do zniżek zarówno w sezonie, jak i po jego zakończeniu.Zostanie wydana w nakładzie 2 tys. egzemplarzy.  Będzie sprzedawana wraz z broszurą informacyjną, zawierającą dane podmiotów oferujących rabaty. Podmioty oferujące rabaty, karty będą mogły nabyć po kosztach produkcji w siedzibie Lokalnej Organizacji Turystycznej „Serce Kaszub”. Cena kart dla klientów indywidualnych wyniesie 5 zł, a kart rodzinnych – 10 zł. 

Reklamy

Zobacz też: Żukowo za pół ceny w kwietniu. Przystąp do akcji!

– Celem projektu jest rozwój turystyki i zwiększenie ruchu turystycznego na obszarze powiatu oraz integracja środowiska branżowego i rozwój sieci współpracy lokalnej – informuje Lidia Narloch kierownik biura LOT ,,Serce Kaszub”.

Patronat honorowy nad projektem „Karta Turysty’’ objęli starosta  Alicja Żurawska oraz burmistrz Michał Majewski.

Skomentuj: W powiecie kościerskim trwają prace nad kartą turysty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*