Łukasz Wysocki zastępcą wójta Stężycy

Łukasz Wysocki zastępcą wójta Stężycy

Ireneusz Stencel, nowo wybrany wójt Stężycy ma już zastępcę. Został nim Łukasz Wysocki, jego kontrkandydat, jak również poprzednika Tomasza Brzoskowskiego w minionych wyborach samorządowych.

Łukasz Wysocki w minionych wyborach samorządowych ubiegał się o fotel wójta Stężycy. Chociaż nie dostał się do drugiej tury i był dość niespodziewanym kandydatem, mógł mimo to poszczycić się przyzwoitym wynikiem jeśli chodzi o ilość zdobytych głosów wyborców. Teraz jak się okazało nowy wójt Stężycy Ireneusz Stencel mianował go na swojego zastępcę.

-Zgodnie z tym co zapowiadaliśmy wcześniej, Łukasz startował na wójta Stężycy, osiągnął bardzo dobry wynik i zdecydowałem, że będzie moim zastępcą – mówi wójt I. Stencel. – Witamy go więc w naszym zespole, na pokładzie i życzymy powodzenia.

Reklamy

-Od samego początku działaliśmy razem, więc praca w urzędzie to dalszy etap naszej współpracy komentuje Łukasz Wysocki. – Uważam, że będzie nam się dobrze razem pracowało. Praca w urzędzie to niewątpliwie duże wyzwanie dla mnie, mierzymy się ze sporą ilością spraw. Problemów jest dużo, ale wspólnymi siłami z Ireneuszem Stenclem poradzimy z tym sobie.

Zobacz również: Łukasz Wysocki, kandydat na wójta Stężycy: „Zarządzanie gminą powinno opierać się na szacunku i dialogu…”

A już wkrótce w portalu zKaszub.info wywiad wideo z wójtem Stężycy Ireneuszem Stenclem, dotyczący m. in. sprawy finansowania klubu „Radunia”.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*