Mariola Zmudzińska, kandydatka na burmistrza Żukowa: „Tu kampania, jak się okazuje, jest wyjątkowo brutalna…”

Mariola Zmudzińska, kandydatka na burmistrza Żukowa: „Tu kampania, jak się okazuje, jest wyjątkowo brutalna…”

„Poruszałam i poruszam tematy bardzo ciężkie dla rządzących w gminie Żukowo, bardzo niewygodne dla rządzących tutaj, ale prawdziwe oparte o rzeczywistość i fakty…” – mówiła Mariola Zmudzińska, kandydatka na burmistrza Żukowa podczas dzisiejszej konferencji prasowej w siedzibie Stowarzyszenia Nasza Gmina Żukowo.

Dzień doby,
Zaprosiliśmy Państwa, w związku z faktem pojawienia się w przestrzeni publicznej nieprawdziwych informacji redagowanych i publikowanych na Facebooku pn. Platforma Obywatelska Gminy Żukowo.

Oczywiście wiem, że to negatywne zdanie nie jest to zdanie osób z szeroko rozumianej Platformy Obywatelskiej, a jej wąskiego grona w Gminie Żukowo. Wiem, gdyż spotykam się z ludźmi również PO i dobrze się dogadujemy. Pytanie jakie można zadać to czy ma tu znaczenie, że Przewodniczącym Koła PO w Gminie Żukowo jest pracownik w Urzędzie Gminy w Żukowie? Odpowiednie pismo skieruję również do Pana Burmistrza.

Za kłamstwa i oszczerstwa kierowane pod moim adresem będę podejmowała kolejne już kolejne kroki prawne, w tym sądowe. Dzisiaj skierowałam już WEZWANIE DO ZAPRZESTANIA NARUSZANIA MOICH DÓBR OSOBISTYCH do wspomnianego Przewodniczącego Koła Platformy Obywatelskiej w Gminie Żukowo.

Jestem radną Rady Miejskiej w Żukowie i to co ustaliłam w tym czasie zaniepokoiło mnie na tyle, że dzisiaj jestem również kandydatką na burmistrza Gminy Żukowo.

Poruszałam i poruszam tematy bardzo ciężkie dla rządzących w Gminie Żukowo, bardzo niewygodne dla rządzących tutaj, ale prawdziwe oparte o rzeczywistość i fakty.

Nie boję się pracy i rozwiązywania problemów. Około 40% wszystkich interpelacji wszystkich radnych pochodzi ode mnie (radnych jest 21). Ci którzy już mnie trochę znają, wiedzą, iż pracuję i nie obawiam się pracy.

Od samego początku jestem za dyskusją merytoryczną, za pozytywnym dialogiem.

Po mojej 5 letniej pracy jako radej, w trakcie jako prezes Stowarzyszenia Nasza Gmina Żukowo, po tym hejcie jaki spotkał mnie z otoczenia wąskiego grona wspomnianych osób powiązanych z Urzędem Gminy, zdaję sobie teraz jeszcze bardziej sprawę, że stanowię zagrożenie, że obecni włodarze obawiają się utraty władzy w Gminie Żukowo, jednak ponownie apeluję o dialog, a nie hejt.

Uzupełniając informacje o mnie: Ja nie mam już 18 lat. W trakcie mej pracy zawodowej pracowałam z ludźmi od lewej do prawej strony politycznej. Takie jest życie. Jestem z wykształcenia prawnikiem, a swoją karierą kierowałam tak aby zostać menadżerem. I to mi się udało. Pracowałam na stanowiskach kierowniczych za czasów PO i za czasów PiS. Dlatego, że jestem nastawiona na pracę, wspólne działanie i dążenie do wyznaczonych celów.

Proszę również aby nie wyśmiewać się z wartości jakimi kierują się ludzie, z wiary. Każdy ma prawo do swoich poglądów. Przede wszystkim szanujmy się wzajemnie.

Apeluję o spokojną, merytoryczną kampanię, która przysłuży się gminie i jej mieszkańcom, a nie będzie wyzwalała tyle negatywnych emocji.

Na początku marca będzie przestawiony nasz program i Kandydatek i Kandydatów na radnych.

Dziękuję za Państwa obecność i wysłuchanie. Dziękuję mojej rodzinie za ich siłę, wsparcie i dzielne znoszenie tej trudnej i na razie brutalnej kampanii. Dziękuję Kolegom Radnym. Dziękuję Kandydatkom i Kandydatom na radnych.

Dziękuję wszystkim wspierającym mnie mieszkańcom, jestem tu dla Was i dla bezpiecznego i spokojnego nas Wszystkich życia w Naszej Gminie Żukowo.

Mariola Zmudzińska

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*